Reset Password

Your search results

Що гості хочуть знати про ваше житло

Published on 19 Березня, 2018 by admin

Не дивно, що розташування квартири подобово є найвагоміший для гостей фактор, який пливає на рішення забронювати квартиру чи ні. Але для нас було несподіванкою те, що ця тема виявила у нашому останньому посту “Що дійсно хочуть гості”. З одного боку, є мандрівники: вони хочуть знати все про те, вони вони їдуть відразу – це допоможе їм вирішити, де забронювати і планувати свою поїздку. З іншого боку, є власники квартир, багато хто з яких, природно, хочуть зберегти конфіденційність, особливо, перш ніж бронювання буде підтверджено, та інших, хто хоче поділитися кожною останньою деталлю відразу.

Чи є спосіб передати інформацію про місцезнаходження, яку хоче знати гість, не розкриваючи конфеденційну інформацію про власника? Ми думаємо, що є такий спосіб. Нехай цей контрольний список буде вашою інструкцією, щоб кожен отримав бажане.

demo57

Поради

Надайте якомога раніше свої поради, щоб гості могли планувати свою поїздку.

Створіть посібник-гід для своїх гостей – це чудовий спосіб зібрати ваші рекомендації в одному місці, а це полегшує зростання кількості броней.

Особистістний підхід цінується понад усе – рекомендуйте речі, які ви насправді робите самі, та місця, які вам особисто подобаються. Консьєрж може надати рекомендації на основі того, що, на його думку, може сподобатися пересічному туристові, але ваші поради можуть бути більш персоналізованими.

Використовуйте наведені нижче поради, і ви обов’язково отримаєте чудові відгуки , як це:

“Поради нашого хоста про дешеву їжу та інші речі, які можна було побачити поруч, були дуже доречними. Ми обов’язково повернемося знову! ”

“Я досить часто подорожував і досить незалежний у цьому питанні, маючи на увазі, що я, звичайно, люблю розібратися на місці самостійно, але немає жодних питань: наш хост додав велику цінність для мого досвіду”.

“Список порад про район, який наш хост відправив нам заздалегідь до нашого перебування, був чудовим, і ми спробували кілька рекомендацій зі списку”.

Як підходить час вирушати у подоріж, гості починають більше хвилюватися. Куди мені потрібно їхати? Як я можу туди дістатись? Як я отримаю ключ до квартири? Як спланувати те, що робити в поїздці? Спростіть гостю життя, надавши йому завчасно всю інформацію, яку він потребує, замість того, щоб чекати до останньої хвилини. Це створить довіру прямо зараз, і, швидше за все, ви отримаєте чудовий відгук, а чудові відгуки призводять до нових бронювань.

4 thoughts on “Що гості хочуть знати про ваше житло

 • on 21 Квітня, 2015

  WP Rentals has been the best platform for me because of the people that I met, the money that i make, if any problem comes up costumer service is ALWAYS there. Literally the guys are trying their best! My profile has over 160 reviews and all my listings are book 3 months ahead!

  Reply
  • Simone
   on 21 Квітня, 2015

   WP Rentals can benefit both hosts and travelers. Hosts get to meet people from around the world while making a little extra money, and travelers can often stay for less than the cost of a hotel room. In addition, many travelers enjoy accommodations that offer a different experience from standard hotels.

   Reply
   • Laura
    on 21 Квітня, 2015

    In the past, these types of services have been used largely by thrifty tourists looking for the cheapest place they can find in a particular city. Now, however, more and more business travelers and professionals are looking to WP Rentals for a unique and memorable experience.

    Reply
 • Laura
  on 21 Квітня, 2015

  WP Rentals can benefit both hosts and travelers. Hosts get to meet people from around the world while making a little extra money, and travelers can often stay for less than the cost of a hotel room. In addition, many travelers enjoy accommodations that offer a different experience from standard hotels.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.